Soome alustas kohtumist domineerivalt ning juba 10. minutil saatis Njazi Kuqi palli Sergei Pareiko selja taha. Põhjanaabrite ülekaal jätkus ning 22. minutil jättis Kuqi teine tabamus Eesti 0:2 kaotusseisu. 32. minutil lõi 37. koondisevärava kirja saanud Andres Oper 1:2.

Eestlastele hakkas lootuskiir paistma avapoolaja viimasel minutil, kui Alexander Ringile teine kollane kaart määrati, mis tähendas, et teist poolaega saadi mängida ülekaalus.

Eesti näitaski korralikku esitust, surudes terve poolaja. Pall käis Kontsantin Vassiljevi karistuslöögist latis, seejärel suutis vastaste väravavaht tõrjuda Dmitri Kruglovi imelise kauglöögi. Minutid hiljem lõi Kruglov taas latti. Eestil oli mitmeid võimalusi, kuid kahjuks viiginumbriteni ei jõutud.

Balti tunriiri finaalis kohtuvad nüüd Läti ja Soome. Pronksilahingus on Eesti vastaseks Leedu.

Algkoosseisud:

Eesti: 1-Sergei Pareiko, 17-Enar Jääger, 3-Taavi Rähn, 15-Ragnar Klavan, 23-Taijo Teniste, 9-Tarmo Kink, 6-Aleksandr Dmitrijev, 14-Konstantin Vassiljev, 5-Dmitri Kruglov, 18-Jarmo Ahjupera, 8-Andres Oper.

Soome: 12-Niki Mäenpää, 4-Joona Toivio, 5-Juhani Ojala, 8-Perparim Hetemaj, 10-Teemu Pukki, 14-Tim Sparv, 13-Kari Arkivuo, 18-Njazi Kuqi, 19-Alexander Ring, 21-Kasper Hämäläinen, 22-Jukka Raitala.