Kohtumise skoori avas 71. minutil Kalju mängija Deniss Tjapkin. Võiduseis püsis kuni 88. minutit enne kui Vladimir Voskoboinikov seadis jalule viigi. Mängust rohkem väravaid ei löödud ja nii selgus poolfinaali pääseja penaltiseerias.

Kohtumise kokkuvõte:

Teises eilses veerandfinaalis alistas tugevuselt neljanda liiga klubi Narva United 3:1 esiliiga meeskonna FC Kuressaare. Narvalaste väravad lõid Ivan Seleznjov (24. minut), Vitali Andrejev (71. minut) ja Kirill Novikov (88. minut).

Varasemalt olid karikavõistluste poolfinaali pääsenud Tartu Tammeka ja Paide Linnameeskond.

Tipneri karikavõistluste 2016/2017 hooaja poolfinaalpaarid loositakse neljapäeval, 13. aprillil kell 12 EJL-i kontoris.

Esimene poolfinaal peetakse teisipäeval, 9. mail kell 18 ja teine kolmapäeval, 10. mail kell 18. Finaal ja klubijalgpalli pidupäev toimub laupäeval, 27. mail A. Le Coq Arenal.