Murrangulised sündmused ei lasknud end kaua oodata. 3. minutil tõmbas Maksim Podholjužin karistusalas maha Levadia väravavahi Roman Smiškoga üks-ühele pääsenud Tarmo Neemelo ning nägi enda ees punast kaarti. Martin Vunk viis Kalju penaltist juhtima.

Vähemuses mänginud Levadia jõudis viigini 58. minutil, kui Andreas Raudsepa suurepärase tsenderduse realiseeris peaga väravaks Ingemar Teever.

72. minutil eemaldas kohtunik Kristo Tohver väljakult korduvalt neljanda kohtuniku peal oma pahameelt välja elanud Levadia peatreeneri Marko Kristali.

80. minutil näitas Tohver teist kollast ja punast kaarti karistusalas käega mänginud Alo Bärengrubile. Levadiale määratud penalti realiseeris Dmitri Kruglov, lüües tabloole seisuks 2:1. Kuid sellega polnud mäng veel kaugeltki otsustatud.

89. minutil sepistas Levadia kaitsja Artur Pikk omavärava. Minut hiljem sahistas pealöögist võrku Kruglov, täpse tsenderduse andis taaskord Raudsepp.

Levadia tõusis taas tabeliliidriks 75 punktiga, Flora on 73 silmaga teine, Kalju 69 punktiga kolmas ning Sillamäe Kalev 67 punktiga neljas. Järgmises voorus on Levadia vastamisi Floraga.

32. vooru tulemused:

TALLINNA FC INFONET - TALLINNA FC FLORA 1:3 (0:1)
Väravad: 67. Kassim Aidara - 5. Zakaria Beglarišvili, 64., 90.+1. Irakly Logua
Hoiatused: 44. Maksim Gussev, 87. Sander Post

TARTU JK TAMMEKA - JK TALLINNA KALEV 2:1 (1:0)
Väravad: 35. Geir-Kristjan Suurpere, 79. Kristjan Tiirik - 67. Lasha Omanidze
Hoiatused: 25. Jürgen Lorenz, 57. Hindrek Ojamaa, 90. Tauno Tekko - 27. Ionel Armean, 83. Lasha Omanidze, 90.+2. Nikita Koger

JK SILLAMÄE KALEV - JÕHVI FC LOKOMOTIV 2:0 (0:0)
Väravad: 55., 74. Evgeny Kabaev
Hoiatused: 12. Egor Potapov, 40. Alexander Nikulin
Eemaldamised: 36. Kyrylo Silich - 36. Dmitri Smirnov

TALLINNA FC LEVADIA - NÕMME KALJU FC 3:2 (0:1)
Väravad: 58. Ingemar Teever, 82. pen., 90.+1. Dmitri Kruglov - 4. pen. Martin Vunk, 89. ov. Artur Pikk
Hoiatused: 88. Igor Subbotin - 32. Jorge Rodrigues, 55., 80. Alo Bärengrub, 68. Ken Kallaste, 86. Martin Vunk, 90.+4. Eino Puri
Eemaldamised: 3. Maksim Podholjuzin - 80. Alo Bärengrub

NARVA JK TRANS - PAIDE LINNAMEESKOND 0:0 (0:0)
Väravad: -
Hoiatused: 34. Viktor Plotnikov, 42. Ignat Epifanov, 64. Andrejs Sinicins, 88. Svjatoslav Jakovlev - 63. Kaspar Kaldoja