Võõrsilkohtumiselt 1:2 seisul Tallinnasse naasnud ning kõiki võimalusi edasipääsu nimel võitlemiseks omanud infonetlased alustasid mängu kohutavalt - juba esimese kümne minutiga lõid šotlased nurga- ja karistuslöögijärgsetest olukordadest kaks väravat ning lõpetasid sellega sisuliselt Infoneti lootused.

Avapoolaja lõpus lisas Hearts veel ühe tabamuse ning teiseks kolmveerandtunniks tuli Aleksandr Puštovi hoolealustel teha väikestviisi taaskäivitus. See ka mõneti õnnestus - teine poolaeg Jevgeni Harini ja Vladimir Voskoboinikovi tabamustest 2:1 võideti, kuid kahe mängu kokkuvõttes see tallinlasi 3:6 kaotusest ei päästnud.

Sealjuures on märkimisväärne, et Heartsi kõik neli tabamust Lillekülas lõid nende kolm keskkaitsjat standardolukordade järel.

Hearts kohtub Euroopa liiga teises eelringis Malta klubi Birkirkaraga.

FC Infonet - Hearts 2:4 (0:3)