Väravaterohkes mängus juhtis Flora seisudel 1:0, 2:1 ja 3:1, kuid suuresti Jevgeni Kabajevi supermängu tulemusel päästis Sillamäe Tallinnast viigipunkti.

"Väga suur pettumus. Olime 3:1 ees, aga tegime kaitses sellised eksimused. Peab üle vaatama, mis seal täpselt oli. Ei oska kohe kommenteeridagi," ütles ETV otse-intervjuus Flora peatreener Argo Arbeiter.

Flora läks 63. minutil juhtima Maksim Gussevi väravast. Kabajev vastas viigitabamusega juba viis minutit hiljem. 70. minutil lõi kaptenipaela kandnud Markus Jürgenson kodumeeskonna eduks 2:1 ja 79. minutil Sakari Tukiainen 3:1. Kabajevi söödust ja Aleksandrs Solovjovsi väravast vähendas Sillamäe 83. minutil vahet 2:3-le ja Kabajevi väravast viigistati 89. minutil 3:3.

Viik tähendab Florale, et viimase vooru eel jäävad nad liidrist FC Infonetist maha nelja punktiga. Tiitlilootus on veel säilinud FC Levadial ja täna Tartu Tammekaga kohtuval Nõmme Kaljul. Nõmmekate võidu korral oleksid mõlemad 75 punkti peal, Infonetil on koos 77 punkti.