Kohtumise ainsa värava lõi 60. minutil 23-aastane Iisraeli ründaja David Biton. 29. minutil jäi Fulham platsile kümnekesi, kuna punase kaardiga eemaldati väljakult Belgia koondislane Moussa Dembele.

Napilt UEFA Meistrite liiga alagrupiturniirilt välja jäänud Wislal on nüüd kolme mängu järel K-alagrupis kirjas kolm punkti, millega hoitakse viimast neljandat kohta. Sama palju punkte on ka täna hollandlaste Einschede Twentele 1:4 kaotanud Taani klubil Odense BK. Fulham on nelja silmaga teine ja Twente seitsme punktiga liider.

Ragnar Klavan viibis samuti eest platsil kogu kohtumise, kui tema koduklubi AZ Alkmaar jäi koduväljakul Austria Viini vastu 0:2 kaotusseisu, kuid suutis tänu 80. ja 83. minuti väravatest 2:2 viigistada.

G-alagrupis on Alkmaaril kolmest mängust viis punkti, millega hoitakse ukrainlaste Kharkivi Metalisti (7 punkti) järel teist kohta. Ühe punktiga jääb Alkmaarist maha Viin.