Flora suutis reede õhtul toimunud mängus Rauno Sappineni ja Irakli Logua väravate toel alistada FC Infoneti 2:0.

Laupäeval oli Pärnu Linnameeskond väravaterohkes kohtumises 4:2 parem Tartu Tammekast. Pärnu ridades säras vahetusest sekkunud Taavi Laurits, kelle kolm väravat kohtumise viimasel kümnel minutil tõi suvepealinna meeskonna raskest seisust välja.

Nõmme Kalju alistas Järvamaal Paide Linnameeskonna 3:0, täpsed olid Allan-Axel Kimbaloula, Vladimir Voskoboinikov ning Tarmo Neemelo. Samal ajal alistas Sillamäe Kalev võõrsil 2:0 Viljandi Tuleviku, kui Ida-Virumaa klubi eest olid täpsed Daniil Ratnikov ja Andrei Sidorenkov.

Vooru lõpetas FC Levadia - Narva Trans heitlus, kus mullune meister Levadia pidi leppima viigipunktiga. Siim Luts viis küll Levadia 15. minutil juhtima, kuid Vitalijs Zilsi tabamus kohtumise 70. minutil andis punkti piirilinna meeskonnale.

Kahe vooru järel on kuue punkti peal Nõmme Kalju, Sillamäe Kalev ja Tallinna FC Flora, Transil on neli punkti, Pärnul kolm. Levadial on koos kaks punkti ning Infonetil punkt. Punktiarve on avamata Tartu Tammekal, Viljandi Tulevikul ja Paide Linnameeskonnal.