Küllaltki sündmustevaese avapoolaja järel läks tõeline tulevärk lahti teisel kolmveerandtunnil. 48. minutil sai vastase löömise eest punase kaardi Paide veteranründaja Vjatšeslav Zahovaiko, kaheksa minutit hiljem läksid paidelased sellele vaatamata aga Mark Oliver Roosnupu tabamusest juhtima. 34-aastasele Zahovaikole oli see selle hooaja meistriliigas juba teine eemaldamine.

Koduväljakul pallinud Transil läks ehmatusest üle saamisega ligi 15 minutit. 70. minutil viigistas seisu Rizvan Umarov, kuus minutit hiljem viis võõrustajad juhtima Artjom Škinjov ning lõppskooriks vormistas 3:1 Dmitri Prošin, kes oli täpne 85. minutil.

Liigatabelis jätkab 19 mängust 20 punkti kogunud Narva endiselt kaheksandal kohal, Paide on 25 silmaga kuues, edestades samal pulgal olevat Sillamäed ning jäädes Tartu Tammekast maha vaid ühe punktiga.