Levadia asus küll 16. minutil Kevin Kauberi väravast juhtima, ent avapoolaja viimase seitsme minutiga vastas Kalju kahe tabamusega - 40. minutil Ats Purje viigistas ja teisel üleminutil lõi Artjom Dmitrijev võidu toonud 2:1.

FC Florale tõid A. Le Coq Arenal Infoneti vastu võidu Markus Jürgensoni 32., Rauno Sappineni 73. ja Herol Riiberg 89. minuti väravad. Alates teise poolaja keskpaigast mängis Infonet Aleksandr Volodini eemaldamise järel vähemuses.

Flora on nüüd juuli keskpaigast alates, kui uueks peatreeneriks tõusis Argo Arbeiter, võitnud kaheksa mängu (7 meistriliigas, 1 karikasarjas) järjest!

Teistes tänastes kohtumistes alistas Narva Trans võõral väljakul Tartu Tammeka 2:0, Paide Linnameeskond oli Rakvere Tarvast parem koguni 7:0.

Meistriliiga liidrina jätkab Infonet, kellel on 58 punkti 25-st mängust. Järgnevad Levadia 56 (26), Flora 55 (26) ja Kalju 54 (24) punktiga.