Hooaja avamängu samuti võitnud, kuid mängukeelu all olnud mängija kasutamise eest tehnilise kaotuse saanud Kalju kahel järgmisel katsel Infonetist jagu ei saanud. Juulis tehti 0:0 viik ja eelmises voorus 1:1 viik, kusjuures punaseid kaarte jagati rohkem kui löödi väravaid.

Tänases mängus määras peakohtunik Roomer Tarajev kolm penaltit, millest esimene sündis juba 3. minutil, kui otsajoone ääres oli pikali lükatud Felipe Nunes. Hidetoshi Wakui lõi penalti koos väikese petteliigutusega kindlalt sisse.

35. minutil virutas palli klaariks lüüa tahtnud Fabio Prates karistusalas jalgadesse Vladimir Avilovile ning Deniss Malov viigistas omakorda penaltist 1:1. Avapoolaja üleminutil kombineerisid Karl Mööl ja Eino Puri seinasööduga kiirrünnaku, Tarmo Neemelo sai viimaselt karistusalla läbisöödu ning vormistas vaheajaks seisuks 2:1.

Kalju kolmanda värava lõi 59. minutil Felipe Nunesi karistuslöögist palli pea peale saanud Henrik Pürg, kes asendas mängukeelu tõttu tribüünil istuma pidanud Alo Bärengrubi.

74. minutil määras Tarajev Jorge Rodriguezi käepalli eest Infonetile teisegi penalti, kuid Oleg Valovi löögi suutis Vitali Teleš paremalt alt nurgast välja tuua.

Infoneti pronksmedali ja eurokoha lootused said sellega valusa tagasilöögi, Kalju tõestas aga, et püsib endiselt tiitlikonkurentsis. Eeldades, et Flora täna kell 19 algavas mängus Jõhvi Lokomotivi võidab, jääb Kalju neist 8 mängu enne lõppu maha 4 punktiga. Teisest kohast ehk Levadiast lahutab Kaljut 3 silma. Sillamäe Kalev kaotab Kaljule 2, Infonet juba 10 punktiga.

TALLINNA FC INFONET - NÕMME KALJU FC 1:3 (1:2)

Väravad: 35. pen. Deniss Malov - 3. pen. Hidetoshi Wakui, 45.+1. Tarmo Neemelo, 59. Henrik Pürg
Hoiatused: 49. Albert Taar, 56. Alexander Semakhin, 58. Tanel Melts, 79. Kassim Aidara, 79. Vladimir Avilov - 73. Jorge Rodrigues
74. minutil tõrjus Vitali Teleš Oleg Valovi löödud penalti

FC Infonet: 1-Igonen, 2-Kalimullin, 4-Avilov, 6-Malov (69. 18-Ogorodnik), 8-Melts (61. 19-Aidara), 17-Valov, 20-Lipin (62. 21-Saarlas), 22-Elhi, 24-Taar, 5-Semakhin, 27-Dmitrijev.
Varus: 69-Kassjantšuk, 10-Gurtšioglujants, 16-Mones, 18-Ogorodnik, 19-Aidara, 21-Saarlas, 77-Malinin.

Kalju FC: 1-Teleš, 8-Mööl, 6-Rodrigues, 3-Pürg, 14-Kallaste, 7-Reginald, 20-Prates, 24-Puri, 75-Wakui, 21-Nunes (90.+2. 19-Toomet), 99-Neemelo (89. 22-Listmann).
Varus: 69-Aland, 2-Galpin, 32-Ahjupera, 77-Šišov, 19-Toomet, 22-Listmann.