Nõmme Kalju alustas võistluspäeva 2:1 võiduga Tartu Tammeka üle. Kalju kaks väravat tulid väga väikese vahega - 37. minutil viis Kalju juhtima nendega värskelt lepingu sõlminud Roman Sobtšenko, minut hiljem duubeldas seisu Igor Subbotin. Tammeka auvärava lõi teisel poolajal testiperioodil olev äärekaitsja Sergei Šumeiko.

Kalju on lisaks välismaalastele testimisele toonud viimati Sloveenia kõrgliigas mänginud äärekaitsja Aleksandr Kulinitši.

Levadia vajas Narva Transi alistamiseks penaltit - nemad said 1:0 võidu Juri Tkatšuki 67. minuti penaltist. Kui Levadia koosseisus erilisi uusi nimesid või üllatusi polnud, siis Transi eest tegi kaasa värvikas seltskond: näiteks mängisid endine Eesti koondislane Andrei Sidorenkov, kaks Bermuda meest ning hiljuti klubiga lepingu sõlminud USA ründaja Eric McWoods ja Leedu poolkaitsja Julius Kasparavicius.

Uueks hooajaks Premium liigasse tõusnud Maardu Linnameeskond näitas oma taset, alistades Nikita Brõlini väravast Viljandi Tuleviku 1:0. Tuleviku eest alustas algrivistuses teiste seas ka näiteks ründaja Kaimar Saag, kes kodulinna klubiga harjutab.

Päeva viimases mängus alistas kõrgliigatiim Tallinna Kalev Esiliigas palliva FC Elva 3:1. Kalevlaste eest skoorisid Kevin Rääbis (penaltist), Daniil Ševjakov ja Brandon Bachmann, Elva tabamuse eest hoolitses Remi Kõivik.