Eesti parima võimaluse eest hoolitses esimesel üleminutil Konstantin Vassiljev, kes suurepärase tsenderdusega värava ees Ats Purje leidis, kuid Nõmme Kalju ründaja põrutas palli kolmelt meetrilt esimese puutega kõrgelt üle värava! Mõni minut hiljem oli pall aga juba Mihkel Aksalu selja taga.

Avapoolajal oli Vassiljevil ka endal paar head võimalust, teisel poolajal tekitas ohtlikumaid momente Ken Kallaste. MM-il kaheksandikfinaali jõudnud Šveitsil, kellel edasipääs juba kindlustatud oli, peale väravamomendi rohkem sajaprotsendilisi võimalusi ei tekkinudki.

Eesti koondise saldoks valiksarjas jäi 3 võitu, 1 viik ja 6 kaotust (väravatevahe 4:9) ning 10 punkti, mis andis meile neljanda koha Leedu (10) ja San Marino ees (1). Alagrupist läks täisedu kümne võiduga edasi Leedu 3:0 alistanud Inglismaa (30), teiseks tuli Šveits (19).

Eesti tänane algkoosseis: Mihkel Aksalu, Taijo Teniste, Enar Jääger, Ragnar Klavan, Artur Pikk, Sander Puri, Karol Mets, Ilja Antonov, Ken Kallaste, Konstantin Vassiljev, Sergei Zenjov.

Šveitsi algkoosseis: Marwin Hitz; Michael Lang, Francois Moubandje, Johan Djourou, Fabian Lustenberger; Gökhan Inler, Granit Xhaka, Blerim Dzemaili; Eren Derdiyok, Admir Mehmedi, Xherdan Shaqiri.