Juba 3. minutil avas skoori Janar Toomet, 22. minutil lükkas palli võrku Ats Purje. 34. minutil oli Nikolai Masitševil võimalus penaltist Infoneti kaotusseisu vähendada, kuid tugev löök lendas kõrge kaarega üle värava. 0:2 seisult mindi ka vaheajale.

Infonetil näis olevat vesi ahjus kuni 68. minutini, mil punase kaardiga saadeti Kalju leerist duširuumi Artjom Dmitrijev. Arvuline ülekaal realiseeriti väravaks 82. minutil, mil skooris Ofosu Appiah. Vaid kaks minutit hiljem lõi viigi majja Jevgeni Harin.

Viigipunkti teeninud Infonet tõusis taas FC Levadiast mööda meistriliiga ainuliidriks (69 punkti), täna karikamängus Raasiku Jokerit 7:0 nüpeldanud Levadial on koos 68 punkti, Floral 63 ja Kaljul neljandana samuti 63, kuid nõmmekatel on teistes üks mäng vähem peetud.

Esineliku meeskondade järelejäänud mängud:

Levadia: 1.10 Infonet (k), 15.10 Sillamäe (v), 22.10 Pärnu (k), 29.10 Rakvere (v), 5.11 Flora (k)

Infonet: 1.10 Levadia (v), 14.10 Tammeka (k), 22.10 Trans (v), 29.10 Paide (k), 5.11 Kalju (v)

Kalju: 1.10 Sillamäe (kodus), 15.10 Paide (võõrsil), 22.10 Rakvere (k), 25.10 Rakvere (v), 28.10 Tammeka (v), 5.11 Infonet (k)

Flora: 1.10 Pärnu (v), 15.10 Trans (v), 21.10 Paide (k), 29.10 Sillamäe (k), Levadia (v)