Jaapanlane Hidetoshi Wakui viis kaks eelmist kohtumist kaotanud Nõmme Kalju juba 3. minutil juhtima, kuid pooletunnise mängu järel lõi Dmitri Kruglov viigivärava, kui realiseeris Joel Lindpere käega mängu järel penalti. Levadia võiduvärava lõi 79. minutil meisterlikult peaga Ingemar Teever.

Teever skooris juba viiendas järjestikuses kohtumises, lisaks tähistas ta täna väikest juubelit: tegemist oli talle 250. mänguga koduses meistriliigas. Hooaega masendavalt alustanud tiitlikaitsja Levadia on viimasest neljast heitlusest võitnud kolm ja viigistanud ühe.

Teises ringis vaid kaotusi tunnistanud Kalju kolmas järjestikune allajäämine tähendab, et 12. vooru lõpuks on mliiga uus liidermeeskond FC Flora 28 punktiga. Kaljul on 27 punkti ning Levadial koos Sillamäe Kaleviga 23 punkti. Sillamäe meeskond viigistas vooru viimases mängus FC Infonetiga 0:0.