Avapoolajal täielikult domineerinud Levadia läks 18. minutil kapten Rimo Hundi väravaesisest tabamusest juhtima, kuid andis teise poolaja alguses initsiatiivi käest ja lubas Artur Valikajevil 61. minutil peaga viigistada.

Kuna FC Flora võitis päeva viimases mängus Narva Transi 4:2, tõusid nad senise ainuliidri Levadia kõrvale. Mõlemal on 20 punkti, Kalju jääb maha kolme silmaga.

Flora võit Transi üle ei tulnud aga sugugi kergelt. Kuigi avapoolaeg võideti 2:0, jõudis Trans 71. minutiks viigini. Floral tuli võiduväravat oodata lisaminutiteni, mil alles 16-aastane Mark Anders Lepik lõi esmalt 3:2 ja Markus Poom (18) vormistas pisut hiljem lõppseisu 4:2. Mart Poomi poja Markuse jaoks oli see ühtlasi esimene värav Flora esindusmeeskonna eest.

Teistes tänastes mängudes alistas Viljandi Tulevik 2:1 Pärnu Vapruse, Paide Linnameeskond ja Tartu Tammeka tegid 1:1 viigi.