Enama kui 75 000 silmapaari ees püsis 0:0 viigiseis tänu Mihkel Aksalu tõrjetele peaaegu kuni esimese poolaja lõpuni. 45. minutil sai Arsenali ründaja Theo Walcott vahetult enne meie väravavahti aga pallile jala vahele ning seeläbi läksid inglased riietusruumi 1:0 juhtimisel.

Teisel kolmveerandtunnil kodumeeskonna surve jätkus, aga mitmel puhul jäi resultatiivsest tulemusest puudu kas Inglismaa superstaaride endi ebatäpne sihik, meie kaitsjate ennastsalgav tegutsemine või Aksalu järjekordne supertõrje.

85. minutil oli aga võimetu Aksalugi, kui suvel Manchester Citysse siirdunud Raheem Sterling värava eest palli võrku veeretas ning lõppseisu 2:0 vormistas.

Eesti on E-alagrupis 9 mänguga kogunud nüüd 10 punkti, paiknedes sellega 4. tabelireal. Täiseduga jätkav Inglismaa oli juba enne tänast finaalturniiri pileti kindlustanud ning võib keskenduda juba tuleva suve EM-ile.

Eesti koosseis: Aksalu, Teniste, Jääger, Klavan, Pikk, Kallaste (88. Luts), Dmitrijev (70. Lindpere), Mets, Zenjov, Vassiljev, Purje (70. Puri).

Inglismaa koosseis: Hart, Clyne, Cahill, Smalling, Bertrand, Milner, Lallana (73. Chamberlain), Barkley (88. Alli), Sterling, Walcott (83. Vardy), Kane.

Õhtuse mängu tõi Delfi lugejateni otseblogi vahendusel, kus kommenteerimisel lõi kaasa ka Eesti Jalgpalli Liidu president Aivar Pohlak.