20-kraadilise suveilmaga peetud kohtumises sündis avavärav 10. minutil, kui Vladislav Ivanov favoriidid juhtima viis. Poolajale läks Levadia tänu Ingemar Teeveri 29. minuti väravale juba 2:0 eduseisus.

Olgugi, et Santosel oli mõlemal poolajal mitu head šanssi skoor avada, realiseeris Levadia oma võimalusi paremini. Vahetusest sekkunud Heiko Tamm tegi 80. minutil seisuks 3:0, lõppskoori vormistas oma teise tabamuse kirja saanud Ivanov seitse minutit hiljem.

Levadia võitis karikavõistlused kaheksandat korda.

TALLINNA FC LEVADIA - TARTU FC SANTOS 4:0 (2:0)
Väravad: 10., 87. Vladislav Ivanov, 29. Ingemar Teever, 80. Heiko Tamm
Hoiatused: 42. Ingemar Teever - 64. Timo Teniste, 79. Tarvo Laurson

FC Levadia: 1-Roman Smiško, 19-Aleksandr Kulinitš (52. 27-Andreas Raudsepp), 3-Artjom Artjunin, 17-Maksim Podholjuzin, 22-Artur Pikk, 6-Ilja Antonov, 23-Marek Kaljumäe, 10-Igor Subbotin (46. 16-Heiko Tamm), 5-Omar Elhussieny, 11-Ingemar Teever (70. 20-Pavel Marin), 25-Vladislav Ivanov.
Varus: 30-Priit Pikker, 2-Oleksandr Volchkov, 27-Andreas Raudsepp, 16-Heiko Tamm, 20-Pavel Marin, 15-Henry Rohtla, 7-Jere Aallikko.

FC Santos: 1-Siim Säesk, 25-Eero Eessaar, 2-Siim Valtna, 26-Yuriy Flyak, 22-Siim Roops (86. 12-Kenn Laas), 11-Marko Sonn (79. 6-Kaarel Kallandi), 10-Taavi Vellemaa, 3-Timo Teniste, 27-Yuri Vereshchak, 17-Mikk Laas (53. 24-Tarvo Laurson), 9-Alar Alve.
Varus: 16-Kaspar Kohler, 4-Jaanus Võrno, 12-Kenn Laas, 6-Kaarel Kallandi, 8-Taivo Idavain, 24-Tarvo Laurson, 19-Robert Pluum.