Hiljuti koondisedebüüdi teinud Hunt viis Eesti klubi 6. minutil juhtima ning suurendas eduseisu 21. mänguminutil. Poolajale mindi seega Levadia 2:0 juhtimisel.

Teisel poolajal jätkas Levadia mängu domineerimist - juba 50. minutil lõi Hunt oma kolmanda värava ning viis tallinlased 3:0 juhtima. Walesi klubi tõi 89. minutil mängu tagasi Ryan Jones, kuid enamaks külalismeeskond võimeline polnud.

Levadia pääses seega kahe mängu kokkuvõttes skooriga 3:2 teise ringi, kus vastu tuleb Rumeenia hõbedameeskond Târgu Jiu Pandurii.

Narva Trans, kes oli avamängu kaotanud Rootsi 2012. aasta 11. klubile Gefle IF-le 0:3, jäi võõrsil rootslastele alla koguni 1:5. Transi ainsa värava lõi 82. minutil German-Guri Lvov. Gefle pääses üldskooriga 8:1 seega teise ringi, kus vastu tuleb Küprose klubi, mõned aastad tagasi eurosarjas head minekut näidanud Anorthosis.

FC Flora tegi võõrsil 0:0 viigi Albaania teise klubi Kukešiga. Võõrsil löödud värava reegli tõttu pääses teise ringi, kus vastaseks tuleb Bosnia klubi Sarajevo või San Marino Libertas, Kukeš - avamäng oli lõppenud Tallinnas 1:1 viigiga.