Alles laupäeval karikafinaalis kohtunud (toona võitis Levadia 1:0) meeskondade duellis asus 19. minutil juhtima Levadia, kui väravani jõudis Roman Debelko. Flora viigistas 45. minutil tänu Rauno Alliku tabamusele.

Flora pääses juhtima kohtumise esimesel lisaminutil, kui võistkonna kapten Gert Kams keerutas karistusala lähistelt palli ilusasti posti äärde.

Levadia ei andnud aga alla ning matši viimasest puutest toodi ka viik. Värava lõi viiendal lisaminutil Igor Dudarev.

Punkte kaotas aga tabeliliider Nõmme Kalju, kes viigistas 2:2 Tallinna Kaleviga. Kalju asus juhtima tänu Rimo Hundi 19. minuti väravale. Kalev jõudis viigini tänu Hidetoshi Wakui 44. minuti tabamusele. Taas sai Kalju juhtima 63. minutil, kui värava lõi Ellinton Antonio Costa Morais. Viigilise lõppskoori vormistas Maximiliano Achille Ugge omavärav.

Päeva kolmandas mängus alistas Pärnu Vaprus võõrsil 3:1 FC Kuressaare.

Tabeliseis: 1. Nõmme Kalju 35 punkti/15 mängu, 2. FCI Levadia 34/15, 3. FC Flora 33/15, 4. Narva Trans 29/15, 5. Tartu Tammeka 22/15, 6. Paide Linnameeskond 14/15, 7. Viljandi Tulevik 12/15, 8. Tallinna Kalev 11/15, 9. FC Kuressaare 10/15, 10. Pärnu Vaprus 7/15.