Eesti suutis oma puuri puhtana hoida 16 minutit, kuni Šveits teenis esimese nurgalöögi ning Xhedran Shaqiri tsenderduse sai pea vahele Fabian Schär, kes palli peaga postipõrkest väravavõrku saatis.

Teise väravani jõudsid väljakuperemehed 27. minutil, mil 20 meetri peal pääses vabalt löögile Granit Xhaka ning kindlalt mänguvahendi taas Sergei Pareiko selja taha lõi.

Viimase naela Sinisärkide kirstu lõi Haris Seferovic viiekasti äärelt, lüües küll vastu Pareikot, aga piisavalt tugevasti, et pall Eesti puurivahist enam tagasi ei põrkaks, vaid ikka võrgus maanduks.

Eesti ainus reaalne võimalus oli 47. minutil Konstantin Vassiljevi kauglöök, mis napilt ristnurgast mööda lendas. Teise poolaja 60. minutist saadik tegelesid šveitslased juba mängutempo tapmisega ning võidu vormistamisega.

Meie alagrupi teistes mängudes võitis Inglismaa 4:0 Leedut ja Sloveenia 6:0 San Marinot. Tabeliseis: 1. Inglismaa 15 punkti, 2. Sloveenia 9, 3. Šveits 9, 4. Leedu 6, 5. Eesti 4, 6. San Marino 1.

ŠVEITS - EESTI 3:0 (2:0)

Väravad: 17. Fabian Schär, 27. Granit Xhaka, 80. Haris Seferovic
Hoiatused: 56. Granit Xhaka, 90.+2. Fabian Frei - 44. Sergei Zenjov, 51. Aleksandr Dmitrijev

Šveits: 1-Yann Sommer, 2-Stephan Lichtsteiner (78. 6-Silvan Widmer), 13-Ricardo Rodriguez, 20-Johan Djourou, 22-Fabian Schär, 8-Gökhan Inler, 10-Granit Xhaka (87. 7-Fabian Frei), 11-Valon Behrami, 9-Haris Seferovic, 19-Josip Drmić (62. 14-Valentin Stocker), 23-Xherdan Shaqiri.
Varus: 12-Marwin Hitz, 21-Roman Bürki, 3-François Moubandje, 5-Steve Von Bergen, 4-Fabian Lustenberger, 6-Silvan Widmer, 7-Fabian Frei, 14-Valentin Stocker, 15-Blerim Dzemaili, 16-Gelson Fernandes, 17-Pajtim Kasami, 18-Admir Mehmedi.

Eesti: 1-Sergei Pareiko, 23-Taijo Teniste, 17-Enar Jääger, 15-Ragnar Klavan, 19-Ken Kallaste, 16-Ilja Antonov, 6-Aleksandr Dmitrijev (63. 5-Dmitri Kruglov), 18-Karol Mets, 14-Konstantin Vassiljev, 10-Sergei Zenjov (87. 7-Rauno Alliku), 8-Henri Anier (56. 11-Henrik Ojamaa).
Varus: 12-Mihkel Aksalu, 22-Marko Meerits, 3-Artur Pikk, 4-Igor Morozov, 5-Dmitri Kruglov, 20-Gert Kams, 21-Artjom Artjunin, 2-Joel Lindpere, 11-Henrik Ojamaa, 13-Andreas Raudsepp, 7-Rauno Alliku, 9-Ats Purje.

Pealtvaatajaid: 14500