Rauno Sappinen lõi kolm väravat, Zakaria Beglarišvili kaks, ühe tabamuse lisasid Joonas Tamm, Mihkel Ainsalu, Maksim Gussev, Märten Kuusk ja Rauno Alliku.

Harukordne mäng peeti ka Narvas, kus kohalik Trans lõpetas mängu Tartu Tammeka vastu koguni kaheksakesi, sest teisel poolajal saadeti väljakult minema nii Vassili Pintsuk Igor Ovsjannikov kui ka Tanel Tamberg.

Tammeka võitis kohtumise 2:1. Mõlemad tartlaste väravad sündisid penaltist. 29. minutil realiseeris 11 meetri karistuslöögi Kaarel Kiidron, 65. minutil Tauno Tekko. Transi ainus värav sündis 70. minutil (Irie Elysee), kui meeskond oli juba platsil kümnekesi.

Teistes mängudes purustas Nõmme Kalju 8:0 Sillamäe Kalevi, FC Levadia alistas võõrsil 5:2 Paide linnameeskonna ning Tallinna FCI võõrsil 2:0 Viljandi Tuleviku.