Flora asus kohtumist juhtima juba 6. minutil, kui Rauno Alliku leidis värava lähistel Sakari Tukiaineni. Soomlane, kes lõi eelmises mängus Paidele kolm väravat, ei kõhelnud ning saatis palli kindlalt Sergei Lepmetsa selja taha.

Külalismeeskonnal õnnestus viigistada juba kaheksa minutit hiljem, 14. minutil, kui Levadia vasturünnaku eesotsas Rimo Hundi täpse läbisööduga vormistas väravaks Jevgeni Kobzar.

45. minutil asus Flora kohtumist teistkordselt juhtima, kui Rauno Sappinen mängis karistusalas kavala kannasööduga vabaks Alliku, kes lisaks avavärava resultatiivsele söödule nüüd ka ise tabamuse kirja sai.

63. minutil pääses Tukiainen väravavahiga üks-ühele, kuid jättis olukorra lahendamata. Hetk hiljem õnnestus siiski Sappinenil lahtine pall paarilt meetrilt tühja võrku suunata ja kodumeeskond juba 3:1 juhtima viia.

Flora eduseis kasvas veelgi 67. minutil, kui kapten Gert Kams andis vasakult äärelt terava tsenderduse ning Allikul jäi üle vaid pall lähimeetritelt väravasse suunata. Sellega tuli 26-aastane poolkaitsja ka kenasti toime, vormistades isiklikule kontole ühe väravasöödu kõrval juba teise tabamuse.

Flora superesitus sai jätku 72. minutil, mil Zakaria Beglarašvili otsajoone lähistel Lepmetsa väravast välja meelitas ning seejärel täpse sööduga keskelt vahetusmees Maksim Gussevi leidis. Viimane suunas palli peaga lähidistantsilt tühja väravasse ja tegi seisuks juba 5:1.

Lõppskoori 6:1 vormistas Sappinen, kes teisel lisaminutil Flora vasturünnaku täpse löögiga värava taganurka suunas.

Mäng oli eelkõige väga eriline Flora vastsele peatreenerile Argo Arbeiterile, kes juhendas neli eelnevat aastat Levadia duubelmeeskonda. Arbeiteri senised mängud Flora peatreenerina: Tartu Welcoga (karikas) 8:0, Tartu Tammekaga 4:0, Paide Linnameeskonnaga 3:0 ning nüüd Levadiaga 6:1.

Levadia, kelle ridadest puudus vigastatud keskkaitsja Igor Morozov, jätkab tabelis teisel kohal, olles kogunud 21 mänguga 46 punkti. Juhib Tallinna Infonet, kellel on ühe vähem peetud mängu juures 48 silma. Flora jätkab neljandal positsioonil, punkte on valitseval meistril 40.