Ats Purje viis külalised juba teisel minutil juhtima, kuid Maksim Gussev seadis avapoolaja lõpuminutil jalule viigi. Kuigi ohtlikke olukordi oli veelgi, võiduväravat kummalgi meeskonnal lüüa ei õnnestunud. Rohkem jääb kaotatud punkte taga nutma Flora, kes domineeris selgelt teist poolaega, kuid ei suutnud ülekaalu väravaks vormistada.

Tallinna Levadia alistas täna Jevgeni Kobzari kahe värava abil Narva Transi 5:0 ja tõusis turniiritabelis teiseks. Juba 22 minutiga oli mäng sisuliselt tehtud, sest kodus mänginud Levadia juhtis juba kolme väravaga.

Levadial on nüüd 59 punkti, Flora on 57 punktiga kolmas ja kaks mängu vähem pidanud Kalju 56 silmaga neljas. 62 punktiga on liider täna Sillamäe Kalevit 4:2 võitnud Tallinna Infonet (Tabeliseis).