A. Le Coq Arena muruväljaku aasta esimeses kohtumises läks Kalju küll kahel korral juhtima, kuid mõlemal puhul suutis Flora vastuse leida. Vlasi Sinjavski avapoolaja tabamuse järel tõi 1:1 viiginumbrid 58. minutil tabloole Frank Liivak; Liliu 62. minuti väravale vastas neli minutit hiljem penaltipunktilt Zakaria Beglarišvili.

Madis Vihmanni 85. minutil peaga löödud värav tõotas saada Flora võidutabamuseks, ent Kalju päästis kaotusest Trevor Elhi, kes suunas nurgalöögijärgses olukorras palli peaga võrku neljandal üleminutil.

Elhi jaoks oli tänane värav sealjuures juba teiseks korraks sel hooajal kohtumise viimase puutega pall väravasse panna - mõned nädalad tagasi suutis ta viimase sekundi väravaga tuua Kaljule Tartu Tammeka vastu 1:0 võidu.

Teistes kohtumistes said olulist punktilisa Viljandi Tulevik ja Pärnu Vaprus. Viljandi alistas võõrsil Tallinna Kalevi 2:1 ning teenis teise järjestikuse võidu, Pärnu suutis samal ajal koduplatsil tänavu juba teist korda Paide Linnameeskonnaga viiki mängida.