Külalised asusid kohtumist juhtima avapoolajal, kui vastaste kapten Mario Frick mängiti seinasööduga vasakule äärele vabaks ja mees lõi trahvikasti servast värava.

Eesti sai oma tahtmise teisel poolaja alguses, kui Konstantin Vassiljev pääses palliga karistusalasse, kus teda selja tagant üritas takistada Thomas Beck. Vassiljev võttis hoo maha, kukkus ja teenis penalti, mille koondise kapten ise realiseeris.

Tulemusega 1:1 kohtumine ka lõppes.

Mängu käik:
2. poolaeg:

Mäng on läbi. 1:1 viik.

88. minut. Mošnikov asendab Saagi.

87. minut. Eesti kiire rünnak lõppeb Sander Puri ebaõnnestunud pealelöögiga.

81. minut. Vassiljevi karistuslöök lendab muuri kaudu üle otsajoone. Nurgalöögist tulnud palli kõmmutab Luts latti.

76. minut. Luts asendab Kinki. Tegemist on Lutsu debüütmänguga Eesti koondises.

75. minut. Dmitrijev teeb keskväljal vea ja saab kollase kaardi.

67. minut. Burgmeier tõmbab Dmitrijevi maha ja saab kollase kaardi.

63. minut. Post asendab Purjet.

63. minut. Vassiljevi pealelöök lendab üle värava.

61. minut. Kruglovi asemel tuleb mängu Sander Puri.

57. minut. Vassiljev viigistab penaltist seisu!

56. minut. Vassiljev on palliga karistusalas. Selja tagant üritab teda takistada Beck. Vassiljev võtab hoo maha, kukub ja teenib penalti, Beck aga kollase kaardi.

52. minut. Kingi kauglöök lendab selgelt väravast mööda.

1. poolaeg:

Avapoolaeg on lõppenud. Liechtenstein juhib 1:0.

44. minut. Londak tõrjub Liechtensteini karistuslöögi vaevu üle otsajoone.

35. minut. Liechtenstein läheb 1:0 juhtima. Vastaste kapten Frick mängitakse seinasööduga vasakule äärele vabaks ja mees lööb trahvikasti servast värava.

32. minut. Londak tõrjub vastaste karistuslöögi.

29. minut. Eesti saab 40 meetrilt karistuslöögi, kui Wieser rebib Vassiljevit õlast ja teenib kollase kaardi. Kink lööb peale, Liechtensteini väravavaht lükkab palli kätega üle otsajoone.

27. minut. Frick teeb keskväljal Stepanovi vastu vea ja saab kollase kaardi.

24. minut. Liechtensteini väravavaht pudistab Kingi kauglöögi endale ette, kuid saab palli kätte.

23. minut. Purje löök väljastpoolt karistusala lendab väravast mööda.

21. minut. Saag on pääsemas väravavahoga silmitsi, ent kaitse suudab eestlast piisavalt segada.

10. minut. Dmitrjev pääseb trahvikasti otsalt löögile, mille vastane blokeerib.

8. minut. Vassiljevi kauglöök 25 meetri pealt lendab üle värava.

5. minut. Liechtensteini mängija pääseb paremalt äärelt läbi ja saab trahvikastist löögile. Londak tõrjub jalgadega.

Lõppseis:
EESTI - LIECHTENSTEIN 1:1

Väravad: 57. pen. Konstantin Vassiljev - 35. Mario Frick
Hoiatused: 75. Aleksandr Dmitrijev - 27. Mario Frick, 29. Sandro Wieser, 56. Thomas Beck, 67. Franz Burgmeier

Eesti: 12-Pavel Londak, 17-Enar Jääger, 3-Taavi Rähn, 19-Andrei Stepanov, 23-Andrei Sidorenkov, 11-Ats Purje (63. 18-Sander Post), 6-Aleksandr Dmitrijev, 14-Konstantin Vassiljev, 5-Dmitri Kruglov (61. 7-Sander Puri), 20-Kaimar Saag (88. 10-Sergei Mošnikov), 9-Tarmo Kink (75. 8-Siim Luts).
Varus: 1-Sergei Pareiko, 21-Karl Palatu, 13-Martin Vunk, 10-Sergei Mošnikov, 8-Siim Luts, 7-Sander Puri, 18-Sander Post.

Liechtenstein: 1-Peter Jehle, 4-Martin Rechsteiner, 5-Yves Oehri, 7-Daniel Kaufmann, 8-Ronny Büchel, 9-Thomas Beck (86. 18-Mathias Christen), 10-Mario Frick, 11-Franz Burgmeier, 13-Martin Büchel, 15-David Hasler (90.+3. 22-Franz-Josef Vogt), 20-Sandro Wieser (85. 17-Rony Hanselmann).
Varus: 12-Cengiz Bicer, 17-Rony Hanselmann, 18-Mathias Christen, 22-Franz-Josef Vogt.

Mänguolud: +1, pilves sademeteta ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 1909
Peakohtunik: Aleksandr Gvardis
Abikohtunikud: Tihhon Kalugin, Dmitri Mosjakin (kõik Venemaa)
Neljas kohtunik: Neeme Neemlaid

Enne mängu:

Eesti koondise peatreener Tarmo Rüütli ei oota kerget mängu ja suurt võitu. "Iga tulemusega võit oleks teretulnud. Teame Liechtensteini hiljutisi tulemusi ja oskame neid hinnata," rääkis peatreener pressikonverentsil.

Rüütli meenutas, et 36 000 elanikuga Liechtenstein viigistas viimati Portugaliga ja võitis Lätit.

"Kindlasti tahame hooajale väärika punkti panna," lisas peatreener, kes algkoosseisu veel ei avaldanud.

Eesti koondise kaptenipaela kannab täna Konstantin Vassiljev. Koduklubide palvel ei pääsenud Eesti koondise juurde Raio Piiroja, Ragnar Klavan ja Andres Oper. Vigastus jätab eemale Sergei Zenjovi ja Alo Bärengrubi.

Eesti on siiani Liechtensteini kõigis kolmes senipeetud mängus võitnud. 1993. aastal võitis Eesti 2:0, 2004. aastal 2:1 ja aasta hiljem taas 2:0.