Eesti pääses juhtima juba mängu 59. sekundil, kui Siim Luts lõikas vastaste kaitsjate söödu vahelt ning saatis palli väravavaht Lovre Kalinici jalge alt võrku. Avapoolaeg lõppeski 1:0, kuigi ka Janar Toometil oli hiilgav võimalus, mille Kalinic päästis, ja mitu head tõrjet pidi tegema ka meie puurivaht Mihkel Aksalu.

Eesti teine värav sündis 81. minutil, kui vahetusest sekkunud Konstantin Vassiljev sai karistusalas Lutsult söödu ja saatis palli vasaku jalaga tagumisse nurka. Kulus vaid kolm minutit ja teine meie vahetusmees, Sergei Zenjov lõi juba Eesti kolmanda värava! Hea eeltöö tegi sellele väravale Vassiljev.

Eesti tänane koosseis: Mihkel Aksalu (46. Marko Meerits), Taijo Teniste (86. Karl Mööl), Nikita Baranov, Ragnar Klavan, Ken Kallaste, Artjom Dmitrijev (86. Ilja Antonov), Karol Mets, Mattias Käit, Janar Toomet (76. Konstantin Vassiljev), Siim Luts ja Henri Anier (70. Sergei Zenjov).

Delfi mängueelne jalgpallistuudio:

Laupäeval tegi Eesti MM-valiksarjas võõrsil väravateta viigi Küprosega, horvaadid alistasid aga võõrsil 1:0 Ukraina.

Horvaadid saabusid Tallinna oma kolme kuulsama mängija Luka Modrići, Ivan Rakitići ja Mario Mandžukićita, küll aga on meeskonnas näiteks Milano Interi ründaja Ivan Perišic.

Horvaatia asub FIFA edetabelis 16. ja Eesti 119. kohal.