Eesti jäi juba 20-ndaks minutiks 0:2 kaotusseisu. Kümme minutit enne lõppu lõi kodumeeskond ka kolmanda värava, Eesti ainsa tabamuse eest hoolitses Konstantin Vassiljev 83. minutil.

Esmaspäeval mängib Eesti juba Austria pinnal Ukrainaga. Pärast järgmise nädalavahetuse kodust Balti turniiri ootab ees kohtumine tugeva Prantsusmaaga.

HORVAATIA - EESTI 3:1 (2:0) LÕPPSEIS

Väravad: 16. Vedran Corluka, 20. Nikola Kalinic, 81. Ognjen Vukojevic - 83. Konstantin Vassiljev
Hoiatus: 46. Oliver Konsa

Horvaatia: Subašic, Strinic, Corluka, Schildenfeld, Vida, Kalinic, Ilic, Dujmovic, Badelj, Eduardo, Kalinic.

Eesti: 1-Sergei Pareiko, 2-Tihhon Šišov, 4-Kaarel Kiidron (46. 3-Andrei Stepanov), 15-Ragnar Klavan, 5-Dmitri Kruglov, 7-Oliver Konsa (62. 17-Gert Kams), 6-Aleksandr Dmitrijev, 14-Konstantin Vassiljev, 9-Tarmo Kink (73. 13-Martin Vunk), 11-Henrik Ojamaa (58. 20-Kaimar Saag), 8-Andres Oper (58. 18-Joonas Tamm).

Peakohtunik: Mihaly Fabian
Abikohtunikud: Zsolt Szpisjak, Zolt Varga
Neljas kohtunik: Marin Vidulin (kõik Ungari)

Eesti on varem Horvaatiaga kohtunud seitse korda ning viiel korral kaotanud. Kaks mängu on lõppenud 0:0 viigiga. Väravad jäid löömata ka viimases sõprusmängus, mis peeti kaks aastat tagasi Tallinnas.

Horvaatia mängib 8. juunil algaval EM-finaalturniiril C-alagrupis koos tiitlikaitsja Hispaania, Itaalia ja Iirimaaga.