Flora asus juhtima 22. minutil, kui nurgalöögijärgses olukorras sai Kuressaare väravavaht Ingmar Krister Paplavskis kirja omavärava. Vahetusest sekkunud Mark Anders Lepik lõi teise poolaja lõpus kaks väravat (81. ja 90. minutil), nende tabamuste vahele mahtus ka Rasmus Saare omavärav (88.). Viimase veerandtunni mängisid külalised seejuures vähemuses, sest Reivo Vinter teenis teise kollase kaardi.

Tallinna Kalev alistas täna liigatabeli punase laterna Pärnu Vapruse 5:0. Viljandi Tuleviku ja Narva Transi mäng lükati tiheda lumesaju tõttu edasi.

Floral on nüüd neli viiki järjest teinud Nõmme Kaljuga võrdselt 80 punkti. Omavaheliste mängude seis on seejuures Kalju kasuks ehk võrdsete punktide korral tuleb meistriks Nõmme klubi.

Kaljul jääb veel mängida võõrsil Pärnu Vaprusega ja kodus Narva Transiga. Florat ootavad veel kohtumised võõral väljakul Viljandi Tuleviku ja Tallinna FCI Levadiaga. Kui Levadia suudab homme alistada Tartus kohaliku Tammeka, tõusevad nad liidritest kahe punkti kaugusele.