Soome mulluse viienda meeskonna viis nurgalöögijärgsest olukorrast juhtima Jani Tanska 15. minutil. 21. minutil lõi hollandlane Anthony Biekman 2:0. Flora ainsa värava sepistas 28. minutil Maksim Gussev, 86. minutil vormistas lõppskoori Kameruni ründaja Ariel Ngueukam.

Florale oli see viimane hooajaeelne sõpruskohtumine. Teisipäeval, 25. veebruaril kell 19 mängib Eesti mullune neljas meeskond Levadiaga superkarika peale. See mäng toimub Sportland Arenal.

Flora koosseis Lahti vastu: Mait Toom (46. Stanislav Prins), Kevin Aloe, Karol Mets, Taavi Rähn, Nikita Baranov (46. Markus Jürgenson), Karl-Eerik Luigend, Andre Frolov, Roman Sobtšenko (46. Zakaria Beglarišvili), Maksim Gussev (46. Irakli Logua), Albert Prosa, Rauno Sappinen.

Varus: Stanislav Prins, Markus Jürgenson, Gerdo Juhkam, Zakaria Beglarišvili, Irakly Logua.

Eelmisel nädalal Lahtile võõrsil kaotanud Kalju väravate eest Lätis hoolitsesid 13. minutil nõmmekate juures testimisel olev Eesti koondise poolkaitsja Siim Tenno ning 60. minutil jaapanlane Hidetoshi Wakui. Platsil käisid ka hiljuti Kaljuga lepingu sõlminud keskkaitsja Mikk Reintam ja prantslane Mbu Alidor.

Testimisel olevatest mängijatest käisid väljakul veel brasiillane Fabio Prates ning bosnialane Novo Papaz.

Kalju Facebooki leht teatas eile, et klubi on lõpetanud lepingu 19-aastase jaapanlasest paremkaitsja Hiroki Maeharaga.

Kalju koosseis: Vitali Teleš (Richard Aland), Henrik Pürg (Hindrek Ojamaa), Alo Bärengrub, Mikk Reintam (Jorge Rodrigues), Tihhon Šišov; Siim Tenno (Fabio Prates), Hidetoshi Wakui, Novo Papaz (Reginald), Janar Toomet, Karl Mööl (Jüri Jevdokimov), Tarmo Neemelo (Robert Kirss).

Varus: Richard Aland, Hindrek Ojamaa, Jorge Rodrigues, Fabio Prates, Reginald, Jüri Jevdokimov, Robert Kirss.

Eesti valitsev meister FC Levadia mängib täna Riia Skonto sisehallis kell 12 Leedu pronksimeeskonna Panevežyse Ekranasega.