Rauno Alliku viis 15. minutil Flora juhtima, kuid pooletunnise mängu järel oli Stanislav Jablokovi ja Andrei Jõgi väravatest ees juba Lokomotiv. Poolajavileks seadis Alliku jalule viigi 2:2.

Alates 55. minutist Alexander Nikulini eemaldamise järel vähemuses mänginud Lokomotiv suurüllatust serveerida ei suutnud ja pidi leppima siiski kaotusega. Sander Posti kaks väravat ja Albert Prosa tabamus kindlustasid lõpuks Florale 5:2 võidu.

Tallinna FC Levadia alistas Paide Linnameeskonna 4:1 ja jätkab tihedalt Flora kannul. Võitjate väravad lõid Omar Elhussieny, Ingemar Teever, Toni Tipuric ja vigastusest paranenud Dmitri Kruglov.

Sillamäe Kalev võitis täna koduväljakul Tallinna Kalevit koguni 8:0. Võitjate poolel lõi neli väravat Jevgeni Kabajev, kolm väravat sai kirja Stanislas Murihhin.

Päeva viimases mängus näitas iseloomu Tartu JK Tammeka, suutes kaotusseisust 2:1 võita Narva JK Transi.

Flora jätkab 61 punktiga liidrikohal. Levadial on 60, Nõmme Kaljul 57 ja Sillamäe Kalevil 55 punkti.