FC Flora alistas kaotusseisust 3:2 Tartu Tammeka. Juba 4. minutil Stanislav Pedõki eksimusest jälitaja rolli jäänud tiitlikaitsja viigistas paarkümmend minutit hiljem ja kindlustas edu teisel poolajal.

Iluväravaga sai hakkama Hollandi klubist Arnhemi Vitesse laenul olev Erik Midtgarden, kes tulistas karistuslöögi otse ristnurka. Kohtumise ülevaade asub siin ja videokokkuvõte siin.

Floral on nüüd 57 punkti nagu ka Nõmme Kaljul. Viimasel ei olnud võõrsil probleeme Viljandiga. Avapoolajal kindlustati 2:0 edu ning kohtumine lõpetati 3:0 võiduga. Mängu ülevaadet saab lugeda siit.

Narva Trans purustas kodus FC Kuressaare 4:0, Tallinna FC Levadia 3:0 Paide Linnameeskonna ja Sillamäe Kalev 7:0 Lasnamäe Ajaxi.

Meistriliiga läheb nüüd koondisemängude tõttu kahenädalasele pausile ja naaseb 10. septembril. Kell 14.00 algavas telemängus võõrustab Nõmme Kalju liidrite duellis FC Florat. Kell 17.00 alustavad FC Viljandi – Narva JK Trans, JK Sillamäe Kalev – FC Kuressaare, Tallinna FC Levadia – Lasnamäe FC Ajax ja Tartu JK Tammeka – Paide Linnameeskond.