Kalju oli võõrsil Sillamäe Kalevi vastu raskustes, kuid sai Liliu 79. minutil löödud värava abil siiski võidu 2:1. Avapoolajal oli Aleksandr Savin kodumeeskonna juhtima viinud, teise mängupoole keskel lõi Dmitri Kovtunovitš õnnetu omavärava.

Mullune meistermeeskond FCI Tallinn sai koduväljakul jagu Viljandi Tulevikust lausa 7:0. Kaks väravat said kirja nii Kirill Nesterov kui teiseks poolajaks mängu sekkunud Vladimir Voskoboinikov.

Päeva viimases kohtumises alistas liidermeeskond Tallinna FC Flora koduväljakul 3:0 Paide Linnameeskonna ja taastas Kalju ees seitsmepunktise edumaa. Flora väravate eest hoolitsesid Zakaria Beglarishvili ja kahel korral skoori teinud Rauno Sappinen.

Laupäevale jäävad vooru kaks viimast mängu, kui algusega kell 16 lähevad Kadriorus vastakuti Tallinna Levadia ja Pärnu Vaprus ning seejärel kohtuvad kell 19 Tartu Tamme staadionil JK Tammeka ja Narva Trans.