Anier sai kirja oma esimese tabamuse Dundee Unitedi eest, kuid see ei päästnud neid kaotusest Kilmarnocki vastu. Anier oli täpne kohtumise 13. minutil, mil tõi tabloole Dundee 2:1 edunumbrid. Teisel poolajal lõi Kilmarnock Dundeele aga kaks vastuseta väravat. Šotimaa kõrgliigas on United 45 punktiga hoidmas neljandat kohta.

Klavan ja Augsburg jäid võõrsil 2:3 alla Bremeni Werderile. Koondise kapten lõi Augsburgi esimese värava, tuues 21. minutil tabloole 1:1 viigiseisu. Augsburgi õnneks vääratas ka Schalke 04, kes jäi võõrsil 0:1 alla Frankfurdi Eintrachtile. Lähikonkurentide vääratusi kasutas edukalt ära Möncengladbachi Borussia, kes alistas 1:0 Kölni, tõusis liigatabelis kahe koha võrra ja on nüüd 36 punktiga kolmas. Schalke 04 ja Augsburg on 34 punktiga vastavalt neljas ja viies.

Seinäjoki JK (SJK) pidas võitis läinud nädalal kaks liigakarikamängu. Neist esimeses, 1:0 võidumängus Vaasan Palloseura vastu, kaitses meeskonna väravat Mihkel Aksalu. Teises kohtumises oli SJK 4:0 parem Jaro meeskonnast.

Poola kõrgliigas alistas Chorzowi Ruch 2:0 Konstantin Vassiljevi koduklubi Gliwice Piasti. Vassiljev teenis 80. minutil oma teise hoiatuse ja seega punase kaardi. Piast on liigatabeli kümnendal real.

Hispaania tugevuselt neljandas liigas viigistas Alcobendas Sport võõrsil Alcala de Henarese RSD-ga 0:0. Frank Liivak sekkus mängu vahetusest kohtumise 54. minutil. Liigatabelis on Alcobendas Sport 36 punktiga kaheksandal kohal.

Sergei Zenjov ja Moskva Torpedo võitsid Hispaanias toimunud Pinatari karika. Viimases kohtumises Taani klubi Aalborgiga kuulus koondise ründaja meeskonna avakoosseisu ja aitas Moskva võistkonna 2:1 võiduni.

Igor Morozov käis läinud nädalal väljakul kahel korral. Tema koduklubi, Ungari kõrgliigas palliv Debrecen, alistas nädala keskel 1:0 Tšehhi klubi Slovacko. Laupäeval tegi Debrecen 0:0 viigi Brnava Spartakiga (Slovakkia). Morozov tegi tolles kohtumises kaasa esimese poolaja.

Tšehhi kõrgliigaklubi Mlada Boleslavi jaoks algab hooaja teine pool juba tuleval nädalavahetusel. Viimases treeningkohtumises viigistas Igor Subbotini uus leivaisa Tšehhi tugevuselt teises liigas palliva Tabori FK MASiga 3:3. Koondise särgis neli kohtumist kirja saanud Subbotin sekkus mängu vahetusest kohtumise 77. minutil.

Karol Mets sai Stavangeri Vikingu (Norra) särgis kirja täismängu, kui Hispaanias toimuva La Manga turniiri raames jäädi 0:2 alla Oslo Valerengale. Samuti Norra klubi Sarpsborgi hooajaeelses kohtumises sai 45 minutit kirja Henrik Ojamaa. Sarpsborg jäi 1:4 alla Ljungskilele (Rootsi). Sama palju mänguaega jagus Rumeenias FC Brasovi särki kandva Artjom Artjuninile. Sõpruskohtumises AFK Fsikszereda Miercurea Ciuci vastu võttis Brasov kindla 5:0 võidu.