Jalgpalli MMiks valmistuv Maroko jäi 59. minutil Jan Greguse värava järel kaotusseisu, kuid juba viis minutit hiljem Ayoub El Kaabi viigistas ja kohtumise lõpus lõi Younes Belhanda aafriklaste võiduvärava.

Maroko jaoks algab MM-finaalturniir 15. juunil, kui kohtutakse Iraaniga. Veel mängivad selles alagrupis kaks favoriiti - Hispaania ja Portugal.

Itaalia viigistas täna MMilt eemale jäänud meeskondade vastasseisus Hollandiga 1:1. Simone Zaza viis teise poolaja keskel itaallased juhtima, kuid vaid mõni minut hiljem teenis Domenico Criscito punase kaardi ja Holland suutis arvulise ülekaalu väravaks realiseerida 88. mänguminutil Nathan Ake tabamusest.

Samuti MMilt üllatuslikult eemale jäänud Tšiili meeskond alistas täna Serbia 1:0. Ainsa värava lõi keskkaitsja Guillermo Maripan.