Avapoolaja viimasel minutil Furkat Tursunovi löödud väravast asusid vastased 1:0 juhtima, kuid 72. minutil õnnestus Ilja Antonovil seis viigistada. Mängu kolmandal lisaminutil lõi vahetusest mängu sekkunud Elvis Liivamägi Eesti võiduvärava.

Tuliseks kujunenud mängule lisati lausa 8 üleminutit, aga seekord pidas Eesti võidukalt vastu.

Mängus jagati kokku kaheksa kollast kaardi, millest eestlased said neli. Kolm hoiatuskaarti jagati seejuures lisaajal.

Kolm eelmist mängu kaotanud Eestile oli tänane võit turniiril esimeseks.

Eesti koosseis: 1-Marko Meerits, 18-Maksim Podholjuzin, 17-Nikita Baranov, 3-Kevin Ingermann, 19-Artur Pikk, 16-Mikk Metsa (46. 15-Brent Lepistu), 11-Raido Leokin (30. 5-Elvis Liivamägi), 20-Ilja Antonov, 9-Hannes Anier (90.+8. 21-Sander Lepik), 25-Martin Kase (46. 24-Joel Indermitte), 13-Erkki Junolainen (68. 8-Karl Mööl).
Varus: 22-Vadim Gurnik, 24-Joel Indermitte, 21-Sander Lepik, 5-Elvis Liivamägi, 8-Karl Mööl, 15-Brent Lepistu.

Türkmenistani koosseis: 30-Batõr Babajev, 15-Farhad Italmazov, 3-Šohrat Sojunov, 2-Hemajat Komekov (74. 5-Baidžan Saltõkov), 11-Dovran Orazalijev, 8-Kuvvat Tanajev, 22-Muhammed Astanov, 23-Furkat Tursunov (63. 21-Dovletmammed Babajev), 12-Agatoilõ Atamuradov (71. 14-Mekan Ašõrov), 9-Suleiman Muhadov (74. 14-Mekan Ašõrov), 19-Merdan Kurbanov.
Varus: 14-Mekan Ašõrov, 7-Didar Durdõjev, 21-Dovletmammed Babajev, 5-Baidžan Saltõkov.