Horvaatia asus kohtumist juhtima juba viiendal minutil, mil oli täpne kapten Domagoj Pavicic.

Esimese poolaja lõpus jõudis vastane karistusalasse, komistas Joseph Saliste jalgadesse ning kohtunik otsustas anda penalti, kirjutab jalgpall.ee. Meie väravavaht Andreas Vaikla suutis küll Londoni Chelsea ridadesse kuuluva, laenulepingu alusel Itaalias Udineses mängiva Stipe Perica penalti tõrjuda, kuid tagasi põrkunud palli lükkas horvaat siiski väravasse.

Eesti tuli mängu tagasi kohtumise 53. minutil, mil Robert Kirss sai oma valdusesse palli, liikus karistusalasse ning tema vasaku jala löögi trajektoor osutus väravavahile suureks üllatuseks.

Võitluslikus mängus omasid mõlemad meeskonnad veel üksikuid võimalusi, kuid Horvaatia 2:1 paremusega mäng siiski lõppes.

U21 koondist ootab ees mai lõpus ning juuni alguses toimuv Balti turniir. 28. mail minnakse võõrsil vastamisi Leeduga, 3. juunil võõrustame Lätit. Järgmine valikmäng leiab aset 1. septembril, mil meile tuleb külla Gruusia.