Sinisärgid mängisid alates 34. minutist arvulises ülekaalus, kui Rauno Alliku läbimurde peatamisel rikkus reegleid Türkmenistani väravavaht. Vaatamata domineerimisele ei õnnestunud Eestil väravani jõuda, ehkki teisel poolajal lõi Aleksei Jahhimovitš nurgalöögist tulnud palli latti.

Peatreener Frank Bernhardti sõnul kontrollis Eesti peaaegu terve mängu vältel kindlalt palli ja tekitas olukordi, kuid taas maksis kätte võimetus oma šansse realiseerida.

“Pärast juuni alguses toimunud sõprusmängu Läti vastu ei ole me ühtegi väravat löönud ja see on suur probleem,” ütles Bernhardt. “Homme kohtume Venemaaga, kes on meist tugevam. Ehk suudame nende vastu kontrate pealt ära lüüa, nagu meie tavaline skeem välja näeb.”

Mängu ainsa värava lõi 30-35 meetrilt Türkmenistani koondislane Annasahhtov, kes üllatas Eesti väravas seisnud Mait Toomi kauglöögiga.

Eesti järgmine vastane on reedeses kohtumises Venemaa, kes avapäeval oli vastamisi Kasahstaniga.

EESTI – TÜRKMENISTAN 0:1 (0:0)

Värav: 83. Annasahhtov
Hoiatused: 7. Saparov, 10. Italmazov – 24. Martin Tšegodajev, 48. Rauno Alliku, 69. Elvis Liivamägi
Eemaldamine: 31. Geldõjev

Eesti U-21: 1-Mait Toom, 2-Andrei Veis (46. 16-Maksim Podholjuzin), 4-Aleksei Jahhimovitš, 5-Artjom Artjunin (46. 13-Mikk Reintam), 15-Martin Tšegodajev, 8-Andero Pebre (72. 19-Martin Kase), 6-Sander Sinilaid, 10-Maksim Paponov (46. 20-Albert Taar), 3-Meelis Peitre (65. 14-Elvis Liivamägi), 9-Rauno Alliku (65. 7-Kaarel Torop), 11-Joel Indermitte.
Varus: 12-Mart-Mattis Niinepuu, 20-Albert Taar, 13-Mikk Reintam, 14-Elvis Liivamägi, 16-Maksim Podholjuzin, 19-Martin Kase, 7-Kaarel Torop

Türkmenistan U-21: Geldõjev, Annasahhtov, Italmazov, Mamedov, Saparov, Geldõjev, M. Astanov, (59. Magtõmov, 90. Borjakov), U. Astanov (90. Allanurov), Kurbanov, Abdurahhmanov (33. Babajev), Muradov (72. Tuvakov)