Mängu 34. minutil eksis Eesti väravavaht Matvei Igonen lahtimängimisel ning Selim Nurmyradov saatis palli tühja väravasse, teatab Jalgpalliliit oma koduleheküljel. 45. minutil suutis Eesti viigistada, kui värava lõi Kristen Saarts. 51. minutil läks Türkmenistan Nurmyradovi kauglöögist uuesti juhtima.

Täieliku ebaõnnena tekitas Gerdo Juhkam 67. minutil süütus olukorras penalti ja kaotusseis suurenes veelgi - 1:3. Lõpus ründas Eesti küll kohati ohtlikult, aga mängu päästa enam ei õnnestunud.

Tänases esimeses mängus võitis Valgevene Soomet 1:0 ja tuli 9 punktiga alagrupi võitjaks. Teiseks tulnud Türkmenistan ja Soome kogusid 4 punkti. Punktideta jäänud Eesti, kes kaotas eelnevalt Soomele 1:2 ja Valgevenele 0:4, jätkab nüüd mänge 9.-12. kohani.