Mängu domineerivamalt alustanud Eesti läks juhtima 23. minutil, kui äärekaitsja Maksim Podholjuzin tõusis äärelt üles, mängis kahest vastasest mööda ja tulistas 20 meetrilt pommlöögi ristnurka.

Teise poolaja alguses surve alla jäänud Eesti suutis kosuda ja Artur Rätteli kahest tabamusest võeti 3:0 võit. Esmalt pääses Levadia mängija 70. minutil läbisöödust väravavahiga üks-ühele-olukorda ja kümme minutit hiljem kõmmutas palli väravasse karistusala joonelt.

Euroopa koondiste peatreenerite seminaril viibiva Frank Bernhardti asemel juhendas U-19 meeskonda abitreener Marko Lelov, kelle sõnul pakkusid tema hoolealused korralikku mängupilti.

“Esimesel poolajal oli initsiatiiv meie käes. Kontrollisime mängu, sööt käis kiiresti,” sõnas Lelov. “Negatiivse poole pealt tekkisid kaitses distsipliiniprobleemid ja läksime liiga suurte jõududega üles, mille pealt said vastaseid häid kontraid. Teist poolaega alustasid vastased survega, kuid tulime selle alt kenasti välja.”

Eesti U-19 koondis alustab EM-valikturniiri teisipäeval, 28. septembril kell 16.30 Kadrioru staadionil favoriidiks peetava Norra vastu. Samal staadionil ja samal kellaajal mängitakse 30. septembril Šotimaa ja 3. oktoobril Liechtensteiniga. Pilet kõikidele kohtumistele maksab 25 krooni.