Avapoolajal domineerivamaks pooleks olnud Eesti teenis 11 meetri karistuslöögi 33. minutil, kui tsenderdusest tulnud palli peaga löönud Hannes Anieri tõugati trahvikastis kätega selga. Artur Rätteli löögi võõrustajate puurilukk tõrjus.

Kohtumise esimeses pooles oli Eestil mitu head võimalust skoor avada, ent paraku jättis realiseerimine sel korral paremat soovida. Samas vastastel ei lubatud oma väravale ohtlikuks saada.

Teist poolaega alustasid soomlased väga agressiivselt ning teenisid 48. minutil ise penalti, mille Jesse Ahonen ka realiseeris. Eduseisu asudes hoidis Soome initsiatiivi edasi ning olid täpsed ka 53. ja 58. minutil.

Eesti on Soome vastu hooaja alguses kohtunud ka varasematel aastatel ning seni on alati vastaste paremust tunnistatud. 2009. kaotati 0:2 ja mullu 0:1.

U-19 koondisele oli maavõistlusmäng Soomega selle aasta esimene. 15. ja 17. märtsil kohtutakse võõrsil Belgiaga, kuid sellesse meeskonda kuuluvad 1993. aastal sündinud mängijad, kes praegusesse 1992. aastal sündinud mängijate U-19 koondisesse ei mahu.

SOOME - EESTI  3:0 (0:0)

Väravad : 48. Jesse Ahonen (pen), 53. Juha-Antti Rissanen, 58. Jesse Ahonen

Soome: Walter Viitala (46. Saku-Pekka Sahlgren), Joni Palomäki, Samu Nieminen (46. Lum Rexhepi), Tomas Hradecky, Basam Elfadl (62. Sami Räsänen), Jesper Engström (62. Sergei Korsunov), Santeri Ahola (46. Ibrahim Köse), Kalle Kauppi (46. Santeri Mäkinen), Jesse Ahonen, Juha-Antti Rissanen, Teemu Pastila.
Varus: Saku-Pekka Sahlgren, Lum Rexhepi, Sami Räsänen, Santeri Mäkinen, Ibrahim Köse, Sergei Korsunov, Kim Palosaari.

Eesti: 1-Marko Meerits, 2- Maksim Podholjuzin (46. 14-Aleksandr Kulinitš), 3-Elvis Liivamägi, 4-Nikita Baranov, 5-Karol Mets, 6-Silver Lätt (46. 16-Martin Ustaal), 7-Kaarel Torop (57. 17-Andreas Raudsepp), 8-Karl-Eerik Luigend, 9-Hannes Anier (66. 13-Joel Indermitte), 10-Karl Mööl (66. 15-Bert Klemmer), 11-Artur Rättel (46. 18-Dmitri Knjazev)
Varus: 12-Mart-Mattis Niinepuu, 13-Joel Indermitte, 14-Aleksandr Kulinitš, 15-Bert Klemmer, 16-Martin Ustaal, 17-Andreas Raudsepp, 18-Dmitri Knjazev.