Esimene poolaeg möödus küllaltki tasavägiselt. Venemaa asus juba 5. minutil karistuslöögist löödud väravaga 1:0 juhtima ja võitis selle tulemusega ka poolaja.

Teise poolaja alguses lisasid venelased veel kaks väravat ja juhtisid kindlalt 3:0. Seejärel lõi oma turniiri kolmanda värava Andre Järva, kuid koheselt taastas vastane kolmeväravalise edumaa. Venemaa realiseerimine oli mängu lõppfaasis üldse väga heal tasemel, sest lõpuks märgiti nende võidunumbriteks 6:1, vahendas Eesti Jalgpalli Liidu koduleht.

Nüüdseks on Eesti koondis pidanud kõik alagrupimängud ning lisaks 1:1 viikidele Sloveenia ja Moldovaga saime 1:6 kaotuse Venemaalt. Kõik Eesti väravad lõi Andre Järva. Teises meie alagrupi mängus võitis Sloveenia Moldova 2:0. Venemaa kogus 9, Soveenia 4, Eesti 2 ja Moldova ühe punkti.

EESTI - VENEMAA 1:6 (0:1)
Väravad: 73. Andre Järva - 5. Danila Buranov, 51. Andrjus Rukas, 54. Alexandr Maximenko, 74. Alexander Zuev, 80. Denis Anisimov, 87. Ramil Sheydaev
Hoiatused: 4. Rauno Sappinen - 6. Oleg Lanin

Eesti: 12-Karl-Johan Pechter, 3-Nikita Reintal, 4-Märten Kuusk, 5-Joosep Juha (42. 8-Mihkel Ainsalu), 6-German Šlein, 7-Aleksei Ivanov (46. 9-Andre Järva), 10-Rauno Sappinen, 11-Herol Riiberg, 13-Henrik Pürg (71. 14-Sören Kaldma), 17-Svjatoslav Jakovlev (61. 16-Tõnu Paavo), 18-Artjom Škinjov (51. 15-Sergei Andrejev).
Varus: 1-Magnus Karofeld, 2-Martin Mägi, 8-Mihkel Ainsalu, 9-Andre Järva, 14-Sören Kaldma, 15-Sergei Andrejev, 16-Tõnu Paavo.

Venemaa: 1-Maxim Rudakov, 4-Danila Buranov (62. 2-Anatolie Nikolaesh), 5-Dmitry Novak, 6-Oleg Lanin (53. 17-Ivan Frolov), 7-Alexandr Maximenko, 9-Evgeny Nasedkin, 11-Ivan Belikov (63. 19-Alexander Zuev), 13-Andrjus Rukas, 14-Vasily Cherov (63. 10-Denis Anisimov), 16-Eugeny Nesterenko (53. 3-Alexandr Marchenko), 21-Alexandr Ageev (62. 15-Ramil Sheydaev).
Varus: 12-Alexey Kuznetsov, 2-Anatolie Nikolaesh, 3-Alexandr Marchenko, 10-Denis Anisimov, 15-Ramil Sheydaev, 17-Ivan Frolov, 19-Alexander Zuev, 20-Vladislav Panteleev.

Peakohtunik: Artjom Ljubimov
Abikohtunikud: Konstantin Averjanov, Pavel Novikov