Eestlased alustasid mängu väga hästi ja juba 2. sekundil mindi juhtima. Värava lõi Edwin Stüf, kes juba 26. sekundil oli taas ründamas vastast väravat. Ragnar Rumpist rikošeti võtnud pall maanduski väravasse ja koondis läks 2:0 ette.

Paari minuti pärast oli pall jälle eestlaste kasuks väravas. Seekord autoriks Indrek Palm, kes keerutas kauglöögi ilusti värava paremasse ülemisse nurka. Kuid enne avakolmandiku lõppu said tšehhid oma mängu käima ja lõid kaks väravat.

Teisel kolmandikul võitsid eestlased penalti, kuid Stüf põrutas palli vastu posti. Järgmisel rünnakul viigistas David Radosta seisu ja kolmandiku lõpus läks Tšehhi matši juhtima.

39. sekundit enne kohtumise lõppu sai värava kirja ka Jakub Mizar ning lõpuskooriks jäi 5:3.

Homme kohtub Eesti Norra, pühapäeval Serbiaga.