Avakolmandikul väravaid ei löödud. Teisel kolmandikul lõid Ragnar Rump ja Sten Teino Eesti 2:0 juhtima, lisaks eksis penaltil Aleksander Saharov.

Viimasel kolmandikul läks lammutamiseks – norrakate väravale vastas Marko Truusalu ja tegi seisuks 3:1. Seejärel tabasid uuesti norrakad, millele vastas Eesti koondise väravavaht Markus Lukk – 4:2.

4:2 eduseisult lõid norrakad kiirelt kaks väravat ja viigistasid seisu. Norrakate väravale järgnes Teino teine tabamus – 5:4. Viimasel minutil suutis Norra koondis viigistada ja mängu lisaajale viia. Lisaajal väravaid ei sündinud ja nii tuli võitja selgitada penaltilöökidega.

Penaltiseerias tõusis kangelaseks Eesti väravavaht Lukk, kes tõrjus norrakate teise penalti. Eestlaste poolelt olid täpsed kõik lööjad – Rump, Truusalu ja Sooaluste.

Homme algusega kell 19.00 kohtub Eesti rannajalgpallikoondis Inglismaaga.