Eesti alustas kohtumist aktiivsemalt ning see tasus ennast ära 10. minutil, kui Merily Toom murdis paremalt äärelt läbi ning viis palli vastaste karistusalasse. Kaire Palmaru näitas külma närvi ja lõi palli ühe puutega vastaste võrku, kirjutab jalgpall.ee. Esimese poolaja viimasel minutil suurendas Eesti eduseisu Liis Lepik, kes suunas nurgalöögist tulnud palli peaga tugevasti väravasse.

Teisel poolajal naiskonna jõud veidi rauges ning 75. minutil lõi Fääri saarte naiskond ühe värava tagasi. Vaid kolm minutit hiljem jõudsid vastased taaskord sihile, vormistades mängu lõppseisuks 2:2. Sellega teenis Eesti turniiritabelisse ühe punkti.

Koondise järgmine kohtumine toimub homme, kui kell 18.00 algavas mängus minnakse vastamisi Lätiga.

Eesti mängis täna koosseisus: 12-Imbi Hoop, 19-Liis Lepik (83. Sirje Roops), 4-Pille Raadik, 6-Anete Paulus (83. Saskia Sonnberg), 14-Ragne Hindrimäe (83. Kelly Rosen), 17-Eneli Vals, 18-Kethy Õunpuu, 8-Kaire Palmaru (72. Anett Vilipuu), 13-Kristina Bannikova, 11-Merily Toom (63. Vlada Kubassova), 7-Katrin Loo (72. Liis Pello)