AZ Alkmaar kaotas Hollandi kõrgliigas tabeli viimasele meeskonnale Tilburgi Willem II-le võõrsil 1:2. Ragnar Klavan vahetati 51. minutil seisul 1:1 sisse. Kaks vooru enne põhihooaja lõppu on AZ 56 punktiga neljas.

Inglismaa esiliigas teenis võidu nii Middlesbrough kui Sheffield United, kuid vastavalt Tarmo Kink ja Mihkel Aksalu jäid pingile. Boro oli 4:2 parem Hull Cityst ja United 3:2 Bristol Cityst. Kui mängida jääb kolm vooru on Boro 53 silmaga 17., Sheffield 38 punktiga viimasel, 24. kohal.

Konstantin Vassiljev lõi Slvoeenias Luka Koperi võiduvärava, kui kodus alistati lähim konkurent Domžale 3:1. Seitse vooru enne hooaja lõppu on Koper 50 punktiga kolmas, Domžalest kahe silma kaugusel. Liider Maribor on teeninud 62 punkti.

Juba 17. minutil kümnekesi jäänud Lvivi Karpatõ alistas Ukrainas kodus 1:0 Simferopoli Tavriya. Sergei Zenjov pääses väljakule 60. minutil. Neli vooru enne hooaja lõppu 46 punktiga viiendal kohal asuv Karpatõ on kindlustas selle võiduga koha Euroopa Liigas.

Sergei Pareiko pidi Poolas Krakowi Wisla väravas seistes enda selja tagant kaks palli välja korjama, kui võõrsil alistuti 0:2 Wroclawi Slaskile. Kielce Korona alistus kodus 0:1 Chorzówi Ruchile, Sander Puri pääses Kielce eest väljakule 46. minutil. Wisla jätkab 44 punktiga liidrikohal, kuid Białystoki Jagiellonia asub vaid kolme silma kaugusel, Korona hoiab 31 punktiga üheksandat kohta.

Bucaspor pääses Türgis liider Fenerbahce vastu kaks korda juhtima, kuid alistus lõpuks siiski 3:5. Bucaspori väravas seisis terve kohtumise vältel Pavel Londak. 30 vooru järel paikneb Izmiri klubi 24 silmaga 16. ehk tagantpoolt kolmandal real.

New York Red Bulls kerkis Põhja-Ameerika profiliigas MLS idakonverentsi liidriks, purustades võõral väljakul DC Unitedi 4:0. Terve kohtumise mänginud Joel Lindpere lõi 76. minutil oma meeskonna kolmanda värava.

Jarmo Ahjupera jätkas Ungari kõrgliigas väravasoonel, lüües Ujpesti 4:2 võidumängus Zalaegerszegi TE üle kaks väravat. 38. minutil tegi Ahjupera seisuks 1:0 ja 85. minutil lõi 4:1. 90. minutil teenis ründaja kollase kaardi. Újpest asub pärast 24 vooru 30 silmaga 11. kohal.

FK Himki (Vladimir Voskoboinikov sisse 28) alistas Venemaa esiliigas kodus Orenburgi Gazoviki 2:1, Jekaterinburgi Ural (Aleksandr Dmitrijev 90) viigistas võõrsil 0:0 Voroneži Fakeliga. Himki hoiab nelja vooru järel üheksa punktiga kolmandat, Ural nelja silmaga 16. kohta.

IFK Norrköping kerkis Rootsi meistriliiga liidriks, kui võitis kodus 3:1 Djurgårdenit. Joonas Tamm jälgis mängu pingilt. Norrköpingil on 12 punkti, sama palju kui kahel lähimal konkurendil Helsingborgil ja Malmöl.

Silkeborg alistas Taani jalgpalli kõrgliigas kodus 1:0 SønderjyskE. Kaimar Saag vahetati 67. minutil välja, 37. minutil kollase kaardi teeninud Andrei Sidorenkov tegi kaasa terve kohtumise. Silkeborg hoiab 26 mängust kogutud 35 punktiga viiendat, SønderjyskE 30 silmaga kaheksandat kohta.

FK Gomel teenis eelmisel nädalal tabelisse kaks viigipunkti. Salihorski Šahtariga mängiti 0:0 ja Žodino Torpedoga 1:1 viiki. Andrei Stepanov mängis mõlemas kohtumises kõik 90 minutit. Pärast kuut vooru on Gomel 10 punktiga teine, kuid sama arv silmi on ka kahel järgmisel meeskonnal.

Bakuu Inter jätkab Aserbaidžaani meistritiitliturniiril võiduta, alistudes viimati 0:1 Bakuu Karabahhile. Dmitri Kruglov vahetati välja 62. minutil. Kui mängida on veel neli kohtumist, on Inter 43 punktiga viies.

Timişoara viigistas Rumeenias 0:0 Târgu Mureşiga. Sergei Lepmets koosseisu ei kuulunud. Pärast 28 vooru on Timişoara 53 punktiga teine.

Taavi Rähni koduklubi Hiina esiliigas Tianjin Songjiang kaotas kolmanda mängu järjest, alistudes võõrsil 0:2 liider Dalian Aerbinile. Kuue vooru järel on Tianjini meeskond viie punktiga 12. kohal.

Artjom Dmitrijev mängis Pakruojis Kruoja eest Leedus terve kohtumise, kui kodus alistuti 0:4 liider Panevežyse Ekranasele. Kuuest kohtumisest seitse silma teeninud Kruoaja on kaheksas.

Hollandi esiliigas kaotas Sittardi Fortuna (Henrik Ojamaa sisse 66) võõrsil 1:2 Cambuurile, Telstar (Marek Kaljumäe pingil) sama tulemusega Maastrichti VV-le. Kui hooaja lõpuni jääb kaks kohtumist, on Telstar 33 punktiga 14., Fortuna 25 silmaga 17. kohal.
Oma väravaarve Soome naiste meistriliigas avas Pille Raadik, kes Aland Unitedi 5:0 võidumängus Kokkola F10 vastu lõi 81. minutil oma naiskonna viimase tabamuse. Kolme vooru järel on Aland kuue punktiga viies.