Sergei Pareiko
nullimäng Tomski Tomi väravas sai tasutud kolme punkti ja 1:0 võiduga Naltšiki Spartaki üle, mis tõstis Tomi Venemaal üheteistkümne vooru järel 18 punktiga viiendaks.

Ploiesti Astra viigistas Rumeenias 3:3 Bukaresti Dinamoga ning kindlustas sellega kõrgemasse seltskonda püsimajäämise. Vitali Gussev  vahetati väljakule 72. minutil. Astral on voor enne hooaja lõppu 35 punkti ja 13. koht.

Deventeri Go Ahead Eaglesi jaoks jäi suletuks Hollandi meistriliiga uks, kui otsustavas üleminekumängus alistuti Tilburgi Willem II-le 0:3. Avamängu 1:0 võitnud Deventer jäi korduskohtumises normaalajal 0:1 kaotusseisu ning kaotas lisaaja 0:2. Sander Post väljakul ei käinud.

Nii Silkeborg kui SønderjyskE lähevad Taanis suvepuhkusele kaotusega. Silkeborg (Kaimar Saag ei mänginud) alistus 0:3 Midtjyllandile ning SønderjyskE (Andrei Sidorenkov sisse 77. minutil) 1:3 meistriks tulnud FC Copenhagenile. Tabelis jäi Silkeborg 12 klubi konkurentsis 43 silmaga kaheksandaks ning SønderjyskE 41 punktiga üheksandaks.

Daniil Ratnikov tõusis Bulgaarias Varna Cherno More kangelaseks, lüües hooaja viimases kohtumises 78. minutil 2:1 võiduvärava. Vaid minut varem oli Ratnikov mängu sekkunud vahetusest. Cherno More sai 16 meeskonna seas 48 silmaga seitsmenda koha.

Teise järjestikuse kaotuse sai Ameerika Ühendriikides New York Red Bulls, jäädes kodus 0:1 alla Seattle Soundersile. Joel Lindpere mängis Red Bullsi eest 90 minutit. Kaheksa kohtumise järel on Lindpere tööandja 15 silmaga Idakonverentsi liider.

Norra kõrgliigas sai Eesti mängijate klubidest punkti kirja vaid Stavangeri Viking, kes viigistas 0:0 viimasel kohal oleva Sandefjordiga. Artur Kotenko jälgis sündmusi pingilt. Aalesund (Enar Jääger 90 mänguminutit) kaotas 0:3 Oslo Vålerengale ja Hønefoss (Aleksandr Dmitrijev pingil) sama tulemusega Trondheimi Rosenborgile. Pärast 12 vooru on Aalesund 20 punktiga viies, Viking 19 silmaga neljas ja Hønefoss 8 punktiga eelviimasel 15. kohal.

Astme võrra madalamal vajas Fredrikstad Raio Piiroja 85. minuti väravat, et 1:0 alistada Løv-Ham. Bodø/Glimt Pavel Londakuga väravas purustas 4:0 Follo. Alo Bärengrub oli Glimti pingil. Kui esiliigat on mängitud kaheksa vooru, on Bodø 16 punktiga teine, Fredrikstad 15 silmaga kolmas.

Syrianska FC kaotas Rootsi esiliigas 2:5 GIF Sundsvallile ja langes pärast seitset vooru tabelis viiendaks. Martin Vunk vahetati väljakule 33. minutil, Tõnis Vanna vaatas kohtumist pingilt.

Pietarsaari Jaro (Vitali Teleš 90 mänguminutit) sundis Soomes oma paremust tunnistama Vaasa PSi resultaadiga 3:2. Pärast viit kohtumist on Jaro seitsme punktiga kuues.

Riia Jauniba alistus Lätis Riia Skontole 0:7. Jauniba eest mängis 90 minuti Rejal Alijev, Alen Stepanjan pääses vahetusest väljakule 27. minutil. Dmitri Kulikov ja Oleg Maksimov koosseisu ei kuulunud. Liigatabelis on Jauniba 4 punktiga eelviimasel üheksandal kohal.

Konstantin Vassiljev lõpetas Lendava Naftaga Sloveenia liiga hooaja 1:2 kaotusega meistriks tulnud FC Koperile. Vassiljev tegi kaasa 90 minutit. 36 kohtumisest jäi Nafta saagiks 49 punkti ja kuues koht.

Györi ETO (Tarmo Kink 90 mänguminutit) võttis Ungaris 2:0 võidu Budapesti MTK üle, Nyíregyháza Spartacus (Martin Hurt 90; 53. minutil kollane) viigistas 1:1 Budapesti Honvediga. Kui mängida jääb kaks vooru, püsib Györi 53 punktiga kolmandal kohal, kuid lähimal jälitajal Újpestil on vaid kaks silma vähem ja Györi kohtub viimases kahes voorus liidri Debreceniga ja teisel kohal oleva Fehervariga. Spartacus on 26 punktiga eelviimasel 15. kohal ning vajab sealt pääsemiseks vähemalt kahte punkti.