Hooaja teist poolt kohe algkosseisus alustanud Sergei Pareiko sai Krakowi Wisla eest kirja nullimängu, kui võõrsil mängiti 1:0 üle Gdynia Arka. Avavileks usaldati väljakule ka Sander Puri, kes aitas matši kümnekesi lõpetanud Kielce Korona 1:1 viigisadamasse Lubini Zaglebie üle.

Wislal on ühe enampeetud mängu juures liider Bialystoki Jagielloniaga võrdselt 30 punkti, Korona on 26 silmaga neljas.

Ats Purje lõi AE Paphose eest värava, kui Küprose meistrisarjas purustati kodus Doxa meeskond 5:0. Algkoosseisus väljakule pääsenud Purje oli täpne 48. minutil ja vahetati 65. minutil seisul 3:0 puhkama. Artur Konteko väljakule ei pääsenud.

Larnaka AEK ei suutnud tabeli viimaste sekka kuuluva Ermise üle enamat 1:1 viigist. Algusest lõpuni platsil olnud Andres Oper teenis kohtumises kollase kaardi. Pärast 23 vooru asub AEK 39 punktiga kolmandal, Paphos 22 punktiga 11. kohal.

AZ Alkmaar sai Hollandis magusa võidu, alistades viimase minuti väravast tiitlikaitsja Twente 2:1. Ragnar Klavan tegi kaasa kõik 90 minutit, aidates AZi 25 vooru järel 43 silmaga viiendaks.

Pavel Londak ei suutnud Bucaspori Türgis päästa 0:2 allajäämisest kolmandal kohal asuvale Bursasporile. Püsimajäämise eest heitlev Bucaspor on teeninud 18 punkti, millega langeti taas väljalangemistsooni.

Sloveenias Lendava Nafta Luka Koperi vastu vahetanud Konstantin Vassiljev aitas uue meeskonna kevadringi esimeses mängus tähtsa 3:2 võiduni Domžale üle. Kui mängitud on 20 vooru, asub Koper 33 punktiga kolmandal, Domžale 37 silmaga teisel kohal. Liider Maribor on teeninud 48 punkti.

Middlesbrough pidi Inglismaa esiliigas tunnistama Queens Park Rangersi 0:3 paremust, Tarmo Kink koosseisu ei kuulunud. Mihkel Aksalu leivaisa Sheffield United pidi läinud nädalal tabelisse kirjutama kaks kaotust, kui 2:3 alistuti Scunthorpe Unitedile ja 0:1 Derby Countyle. Eesti puurilukk kummaski mängus koosseisu ei mahtunud. Boro on 32 mängust kogutud 36 silmaga 20., Sheffield 34 matšist teenitud 29 punktiga eelviimasel 23. kohal.

União de Leiria kaotas Portugalis võõrsil 0:1 Rio Avele, Vjatšeslav Zahovaiko koosseisu ei kuulunud. 21 vooru järel on Leiria 28 punktiga seitsmes.

Timisoara teenis Rumeenias 3:1 võidu Mediaşe Gaz Metani üle, kuid Sergei Lepmets ülesandmislehele ei kuulunud. Timisoara on pärast 19 vooru 37 silmaga teine, liider Galatist viie punkti kaugusel.

Daniil Ratnikov ja Varna Cherno More alustasid Bulgaaria kõrgliiga kevadringi 1:0 võiduga Blagoevgradi Pirini üle. Ratnikov mängis esimese poolaja. Pärast 16 kohtumist asub Varna 25 silmaga üheksandal kohal.

Bakuu Inter alistus Aserbaidžaanis kõrgliiga põhihooaja viimases voorus kodus 1:3 Lenkorani Hazarile, minnes esikuuiku turniirile vastu 40 punktiga ja neljandal kohal. Dmitri Kruglov viibis kaotusmängus väljakul kõik 90 minutit.

Jarmo Ahjupera debüteeris Ungari kõrgliigas Ujpesti eest, kui aitas Budapesti klubi 3:2 võidule Kaposvári Rakoczi üle. Algkoosseisus alustanud Ahjupera teenis 32. minutil kollase kaardi ja vahetati 79. minutil välja.

Küprose esiliigas viigistas Martin Vunki tööandja Nea Salamis Famagusta 1:1 Athienou Othellosega, kuid säilitas 22 vooru järel 39 silmaga liidrikoha. Seni teisel kohal olnud Deniss Malovi koduklubi Aradippou Omonia alistus võõrsil 1:3 Sotira Onisillosele ja pudenes kolmandaks.

Soome liigakarikavõistlustel viigistas Pietarsaari FF Jaro 1:1 Tampere Unitediga, Vitali Teleš jäi pingile. Jaro on hetkel 8 punktiga A-alagrupi liider.