Käit tegi kahele väravale eeltöö, kui Fulhami noored alistasid möödunud esmaspäeval 3:1 Aston Villa – ühes värava toonud rünnakus mängis eestlane suurt rolli, lisaks lõi tema söödust vastane ühe omavärava. Reedel andis Käit taas ühe resultatiivse söödu, kui Readingu eakaaslastega tehti 2:2 viik.

Inglismaa Premier League’is sai olulise võidu Liverpool, kes alistas eile 4:3 Manchester City. Ragnar Klavan vahetati väljakule üleminutitel, et kindlustada võidupunktid. City juhib tabelit 62 punktiga, 47 punkti on teeninud Manchester United, Liverpool ja Chelsea. United peab oma 23. vooru kohtumise täna õhtul. Tottenham Hotspuri lahutab kohast esinelikust kolm punkti.

Norras käis oma uue koduklubi Lillestrømi (Norra) ridades väljakul väravavaht Matvei Igonen, kui sõpruskohtumine Florø vastu lõppes 1:1 viigiga. Igonen suutis oma puuri puhtana hoida, kui noor väravavaht tegi kaasa teise poolaja, mil väravaid ei löödud. Artur Pikk ja Ružomberok (Slovakkia) alistasid sõprukohtumises aste madalamal mängiva Liptovský Mikuláši 6:0. Pikk tegi kaasa avapoolaja, mis lõppes tema koduklubi 2:0 eduseisul.

Konstantin Vassiljev ja Gliwice Piast alistasid treeningmängus Poola madalama liiga klubi Jastrzebie GKS 2:0. Vassiljev tegi kaasa avapoolaja, mille Piast võitis 1:0. Teine kõrgliigameeskond, Krakowi Cracovia, alistas Sergei Zenjovi abiga esiliiga meeskonna Niepolomice Puszcza 2:0. Zenjov tegi kaasa teise poolaja, mil Cracovia lõi mõlemad väravad.

Bohemians 1905 (Tšehhi) alustas talvise pausi ajal toimuvat Tipsport liigat 2:0 võiduga Taborsko üle. Siim Luts tegi kaasa avapoolaja, kui löödi mõlemad väravad.

Malta kõrgliigas sai 90 minutit kirja Albert Prosa, kui tema koduklubi Valletta alistas 1:0 Naxxar Lionsi. Liigatabelis on Valletta teisel kohal, Balzanist jäädakse maha ühe punktiga.