Eesti-Valgevene mängu esimene poolaeg oli mõlemapoolsete võimalustega, kuid lõppes väravateta viigiga. Eesti poolt teenisid hoiatuse Joel Indermitte ja Nikita Baranov.

Teisel poolajal teenis Baranov ka teise hoiatuse, jällegi käega mängu eest, teatab Eesti Jalgpalli Liit. Arvulisse vähemusse jäänud Eesti jäi kaotusseisu 77. minutil, kuid Hannes Anier suutis koheselt viigistada. 87. minutil lõid vastased aga veel ühe värava ja Valgevene võitis mängu 2:1.

Eesti tänane koosseis: 1-Marko Meerits, 17-Nikita Baranov, 24-Joel Indermitte, 4-Karol Mets (46. 3-Kevin Ingermann), 2-Aleksandr Kulinitš, 14-Andreas Raudsepp, 16-Mikk Metsa (70. 11-Raido Leokin), 6-Marek Kaljumäe (46. 15-Brent Lepistu), 21-Sander Lepik (46. 5-Elvis Liivamägi), 13-Erkki Junolainen(46. 9-Hannes Anier), 25-Martin Kase (59. 8-Karl Mööl).