FIFA maailma edetabelis 17. kohal asuv Hispaania asus juba poolajaks 3:0 juhtima. Kaks väravat lõi hispaanlannade kasuks Sonia Bermudez.

Lõppskoor oleks võinud olla ka suurem, kui 75. minutil ei oleks Jennifer Hermoso penaltit mööda löönud.

27. oktoobril Madriidis
HISPAANIA - EESTI 6:0 (3:0)

Väravad: 14., 58. pen. Sonia Bermúdez, 30. Marta Torrejón, 45. Jennifer Hermoso, 72. Natalia, 81. Irene Paredes

Eesti koosseis: 1-Getter Laar, 2-Riin Emajõe (80. 16-Saron Läänmäe), 15-Inna Zlidnis, 3-Hannaliis Jaadla, 4-Pille Raadik, 6-Tiina Trutsi, 9-Signy Aarna, 14-Miina Kallas (46. 8-Kaire Palmaru), 17-Eneli Vals (62. 13-Kristina Bannikova), 18-Kethy Õunpuu, 7-Katrin Loo.
Varus: 12-Imbi Hoop, 20-Anett Vilipuu, 8-Kaire Palmaru, 10-Kaidi Jekimova, 13-Kristina Bannikova, 16-Saron Läänmäe, 11-Merily Toom.